W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy Czytelników do korzystania z zasobów książkowych Ibuk Libra.
Dostęp do wykupionych tytułów możliwy jest po uzyskaniu kodu dostępu po który można się zgłosić mailowo: wypozyczalnia@cdn.pila.pl
New items
Dźwiękoznaki - literaki : wyzwalamy myślenie ruchem
Mazowsze : suplement do tomów 24 i 28
Logopedia. 2,
Obnażony umysł : Twoja droga do wolności i szczęścia bez alkoholu
Mądre bajki : przyjaźń
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
KLUB NAUCZYCIELA BIBLIOTEKARZA ZAPRASZA
Co?Wydarzenie edukacyjne
Gdzie?Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile
ul. Bydgoska 21, 64-920 Piła
Kiedy?28.04.2021 17:00

Zapraszamy na webinarium w ramach Klubu Nauczyciela Bibliotekarza w dniu 28.04.2021 o godz. 17.00 na platformie MS Teams. Temat webinarium – Biblioteki cyfrowe jako narzędzie edukacyjne. Spotkanie poprowadzi Magdalena Gutowska, kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego i Czytelni w PBP w Pile. Osoby chętne proszone są o potwierdzenie chęci udziału na adres mailowy: l.bochan@cdn.pila.pl do dnia 27.04.br. do godziny 12.00.

KNB.png

Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020 - maturzystom

W imieniu organizatorów, tj.:Samorządu Województwa Wielkopolskiego,Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach zapraszamy maturzystów w sobotę 24 kwietnia od godziny 10.00 na webinarium pt."Nie taki diabeł straszny, czyli jak ogarnąć maturalny szał" na kanale YouTube oraz na profilu Facebook - Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Podczas sobotniego spotkania nauczyciele, specjaliści w przedmiotach maturalnych tj. język polski, matematyka, języki obce, biologia, geografia, historia, przekażą wskazówki, jak w ostatnich dniach poprzedzających egzamin dojrzałości “ogarnąć” siebie i materiał, aby z sukcesem zmierzyć się z tegoroczną maturą.Spotkanie poprowadzi konsultantka Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu Iwona Wysocka.
A wszystkim maturzystom życzymy powodzenia w najbliższym czasie.

Projekt bez tytułu.jpg