W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy Czytelników do korzystania z zasobów książkowych Ibuk Libra.
Dostęp do wykupionych tytułów możliwy jest po uzyskaniu kodu dostępu po który można się zgłosić mailowo: wypozyczalnia@cdn.pila.pl
Nowości
Myślenie pytajne : teoria i kształcenie
Miasto ma mieszkańców, wieś obywateli" : Kajetana Koźmiana koncepcje wspólnoty politycznej (do 1830 roku)
Nierówności ekonomiczne a szanse edukacyjne i bezpieczeństwo społeczne dzieci i młodzieży
Głos
Jąkanie w wieku szkolnym : terapia metodą Tarkowskiego
 
Biblioteka współpracuje z portalem e-usług bibliotecznych »w.bibliotece.pl« - zapraszamy do odwiedzenia profilu biblioteki i skorzystania z dodatkowych możliwości.
Wiadomości
TARGI EDUKACYJNE

Targi Edukacyjne 7-8 maja

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy szkolnych, nauczycieli języka polskiego, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych! Zapisy na Konferencję poprzez formularz rejestracyjny, udostępniony na stronie Targów Edukacyjnych
Rozpoczynamy 7 maja 2021 r. o godz. 15.00 wykładem na żywo „Czy nowe technologie uratują czytelnictwo? Animacja czytelnicza w XXI wieku” – Karol Baranowski, Ogólnopolski Bibliotekarz Roku 2019. W ramach konferencji udostępnimy także 14 webinarów, z którymi mogą się Państwo zapoznać do końca Tygodnia Bibliotek tj. 15 maja 2021r.:
www.bp.pila.pl

TARGI EDUKACYJNE Karol Baranowski (1).jpg

KLUB NAUCZYCIELA BIBLIOTEKARZA ZAPRASZA
Co?Wydarzenie edukacyjne
Gdzie?Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile
ul. Bydgoska 21, 64-920 Piła
Kiedy?28.04.2021 17:00

Zapraszamy na webinarium w ramach Klubu Nauczyciela Bibliotekarza w dniu 28.04.2021 o godz. 17.00 na platformie MS Teams. Temat webinarium – Biblioteki cyfrowe jako narzędzie edukacyjne. Spotkanie poprowadzi Magdalena Gutowska, kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego i Czytelni w PBP w Pile. Osoby chętne proszone są o potwierdzenie chęci udziału na adres mailowy: l.bochan@cdn.pila.pl do dnia 27.04.br. do godziny 12.00.

KNB.png