New items
Homo Hapticus : dlaczego nie możemy żyć bez zmysłu dotyku
Trening innowacyjnego myślenia : rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni
Scenariusze z języka polskiego : od antyku do oświecenia : I klasa liceum : karty pracy, prezentacje, sprawdziany, powtórzenia do matury
Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela : 50 opowiastek z ekonomią w tle (plus jedna)
Przemiany współczesnej książki popularnonaukowej dla dzieci i młodzieży na przykładzie francuskiej oferty wydawniczej
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Remont Wypożyczalni Biblioteki Pedagogicznej w Pile

Z początkiem stycznia zapraszamy naszych Czytelników do odwiedzenia Biblioteki Pedagogicznej. Wypożyczalnię ozdobił mural pilskiej grupy artystów: Titos i Rose, który prezentujemy poniżej.

Czekamy na Państwa w Nowym Roku, życząc wszystkiego dobrego!

79638839_2598637953688235_2779352128416645120_n.jpg

Nagroda im. A. Wojtkowskiego

Bibliotekarski Nobel

20 listopada br. w Pałacu Działyńskich w Poznaniu wręczono prestiżowe nagrody SBP im. Andrzeja Wojtkowskiego, którymi honorowani są bibliotekarze za wybitne osiągnięcia.
Dyrektor Beata Walczak została nagrodzona za działania edukacyjne i promujące czytelnictwo. Kapituła doceniła jej wkład w pracę na rzecz podnoszenia jakości kształcenia oraz poprawiania kondycji czytelnictwa w Wielkopolsce. Jest to także ogromna nobilitacja dla naszej Biblioteki. Fundatorem Nagrody jest Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego.
Bardzo sie cieszymy i serdecznie gratulujemy!

IMG_9369 (1).jpg