W związku z zaistniałą sytuacją zachęcamy Czytelników do korzystania z zasobów książkowych Ibuk Libra.
Dostęp do wykupionych tytułów możliwy jest po uzyskaniu kodu dostępu po który można się zgłosić mailowo: wypozyczalnia@cdn.pila.pl
New items
Feng shui : sekret szczęścia, miłości i bogactwa
Cyberagresja : zjawisko, skutki, zapobieganie
Borderline czyli Jedną nogą nad przepaścią
Finanse samorządu terytorialnego : ujęcie praktyczne
Oddziały wielkopolskie w walkach o wschodnią granicę Rzeczypospolitej
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
TARGI EDUKACYJNE - UWAGA EDUKACJA!

Targi Edukacyjne 7-8 maja

Informacja - strona internetowa Targów:edukacja.mtp.pl

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy szkolnych, nauczycieli języka polskiego, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych! Zapisy na Konferencję poprzez formularz rejestracyjny, udostępniony na stronie Targów Edukacyjnych:
uwagaedukacja.pl
Rozpoczynamy 7 maja 2021 r. o godz. 15.00 wykładem na żywo „Czy nowe technologie uratują czytelnictwo? Animacja czytelnicza w XXI wieku” – Karol Baranowski - Ogólnopolski Bibliotekarz Roku 2019. W ramach Konferencji udostępnimy także 14 webinarów, z którymi mogą się Państwo zapoznać do końca Tygodnia Bibliotek tj. 15 maja 2021r.:
www.bp.pila.pl

TARGI EDUKACYJNE Karol Baranowski (1).jpg

KLUB NAUCZYCIELA BIBLIOTEKARZA ZAPRASZA
Co?Wydarzenie edukacyjne
Gdzie?Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile
ul. Bydgoska 21, 64-920 Piła
Kiedy?28.04.2021 17:00

Zapraszamy na webinarium w ramach Klubu Nauczyciela Bibliotekarza w dniu 28.04.2021 o godz. 17.00 na platformie MS Teams. Temat webinarium – Biblioteki cyfrowe jako narzędzie edukacyjne. Spotkanie poprowadzi Magdalena Gutowska, kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego i Czytelni w PBP w Pile. Osoby chętne proszone są o potwierdzenie chęci udziału na adres mailowy: l.bochan@cdn.pila.pl do dnia 27.04.br. do godziny 12.00.

KNB.png